Asmeninis pasiūlymas į Meksiką

Image description

Bičiuliai keliautojai, džiugiai pranešame, jog nuo 2019 m. rugpjūčio 21 d. bus vykdomi skrydžiai Į į Meksiko miestą (MEX) ir Kankuną (CUN). Kelionės bus vykdomos vienos geriausių avialompanijų pasaulyje Turkish Airlines.

Užsakymo forma


Skrydžiai bus ypatingi, nes vienoje kelionėje galėsite aplankyti net tris skirtingas vienas – Meksiko miestą (MEX) – Kankuną (CUN) – Stambulą (IST). Stambulą su Vilniumi taip pat jungia minėtų oro linijų skrydis, tad visa kelionė bus patogi. 

Lėktuvai kils net 3 kartus per savaitę, o tai - puiki proga ir pasilepinti vienais geriausių pasaulyje Kankūno regiono paplūdimiais, ir leistis į nuotykius mega didmiestyje - Meksike, kur indėnų kultūra persimaišiusi su Ispaniškąja tradicija. 

Plačiau apie vietas

Meksika – tiesiog ideali atostogų kryptis, žadanti ne tik pamaloninti visus pojūčius, bet ir padovanoti netikėtų atradimų. Meksikos istorija – tai trys intensyvūs tūkstantmečiai, palikę nepakartojamą dvasinį bei kutūrinį palikimą. Actekų, olmekų bei majų senųjų civilizacijų lobiai, jų legendomis apipinti senoviniai miestai į Meksiką vilioja milijonus senovės istorijos gerbėjų ir smalsuolių. Negalima nesižavėti ryškia Meksikos kultūra, visomis galimomis spalvomis išsiliejančia folklore, rūbuose, architektūroje ir virtuvėje. Virtuvė čia ypatinga – gardi, temperamentinga, įsimenanti. Tad Meksikoje laukia tikrai spalvingos, kupinos nuotykių atostogos, o pertraukėlėse tarp pažintinių maršrutų, be abejo, Jus stebins tropinės gamtos rojus ir nuostabūs paplūdimiai, įtraukti į geriausiųjų pasaulio paplūdimių sąrašą.

Meksikas, šalies sostinė – tai politinis, ekonominis ir kultūrinis šalies centras. Meksikas tiktas megapolis ir vienas didžiausių pasaulio miestų, kuriame aktyviai verda gyvenimas. O pamatyti sostinėje tikrai yra ką. Vienas populiariausių lankomų objektų Meksiko „Eliziejaus laikais“ vadinamas Reformų prospektas, centrinė Zocalo aikštė, Nacionalinis antropologijos muziejus, Šv. Mergelės Gvadelupės, Meksikos katalikų globėjos, bazilika įsikūrusi netoli nuo Meksikos „Dienų miesto“ – Teotihuakano. Meksike veikia daugiau nei 100 muziejų, archeologinių zonų, koncertų salių ir teatrų. O priemiesčiuose įsikūrę nedideli spalvingi miesteliai, kuriuos galima aplankyti vienadienių ekskursijų metu. O tie kas mėgsta apsipirkinėti tikrai ras veiklos Meksikos sostinėje.

Kankunas – vienas populiariausių vadinamosios majų rivjeros kurortų, miestas, sumanytas būtent turistams. Kai XX a. 8 dešimtmetyje Meksikos valdžia nusprendė įkurti tarptautinio lygio kurortą užsienio poilsiautojams aplinkinėje teritorijoje buvo vos keli žvejų kaimeliai. Vienas jų – Kankunas. 

Dabar tai - vienas triukšmingiausių, madingiausių, labiausiai išplėtotų ir populiariausių Meksikos kurortų. Kurortinė zona įsikūrusi 7 formą primenančiame pusiasalyje, tiksliau, siauroje smėlio juostoje, nuo žemyno atskirtoje lagūna bei dviem siaurais kanalais. Prieš 40 metų apie šį sausumos ruožą (21 km ilgio ir vos pusantro kilometro pločio) žinojo tik nedaugelis. Tačiau išdygus pirmiesiems viešbučiams ir 1974 m. atidarius tarptautinį oro uostą, pakrantės infrastruktūra ėmė augti pašėlusiu tempu. Ir, štai, 90-aisiais Kankunas tapo didžiausiu Karibų baseino kurortu. Populiarumą Kankunui garantuoja unikali vieta ir beprotiškai gražūs balto smėlio paplūdimiai. Meksikos sostinė Meksikas – tai politinis, ekonominis ir kultūrinis šalies centras. Meksikas tiktas megapolis ir vienas didžiausių pasaulio miestų, kuriame aktyviai verda gyvenimas. O pamatyti sostinėje tikrai yra ką. Vienas populiariausių lankomų objektų Meksiko „Eliziejaus laikais“ vadinamas Reformų prospektas, centrinė Zocalo aikštė, Nacionalinis antropologijos muziejus, Šv. Mergelės Gvadelupės, Meksikos katalikų globėjos, bazilika įsikūrusi netoli nuo Meksikos „Dienų miesto“ – Teotihuakano. Meksike veikia daugiau nei 100 muziejų, archeologinių zonų, koncertų salių ir teatrų. O priemiesčiuose įsikūrę nedideli spalvingi miesteliai, kuriuos galima aplankyti vienadienių ekskursijų metu. O tie kas mėgsta apsipirkinėti tikrai ras veiklos Meksikos sostinėje. 

Asmenimis pasiūlymas

Pirmiesiems užsimaniusiems į Meksiką - ypatingos kainos ir nuolaidos, dėl to - verta planuoti. Užpildykite užklausimo formą ir mes su jumis susisieksime  

Užsakyti: Asmeninis pasiūlymas į Meksiką


5★ išskirtinis medaus mėnuo Bali saloje tik nuo 1179 €

Image description
Keliaujame vis dažniau ir toliau, bet medaus mėnesio nuotykis privalo būti ypač įspūdingas ir įsiminti ilgam.

Skaityti daugiau

Sidė - tobulas krantas šeimoms ir poroms tik nuo 560 €

Image description
Akmenys ar smėlis? Greitai gilėja ar tolygiai? Klausimai neduodantys ramybės, ypač kai keliaujate su šeima.

Skaityti daugiau

Pasitikrink viešbučio kainą

Image description
Niekas nenori permokėti. Keliauk protingai: gauk nuolaidą!

Skaityti daugiau

Rodo saloje 3★ su maitinimu (IŠPARDUOTA)

Image description
Rodo sala keliautojams gerai žinoma jau nuo antikos laikų. Čia leisti vasaras mėgsta ir aktyvūs, ir pasyvūs poilsiautojai.

Skaityti daugiau

Rugpjūtis Bulgarijoje: 4★ su maitinimu (IŠPARDUOTA)

Image description
Bulgarijos Auksinės smiltys - taupančių lietuvių pamėgtas kurortas, kur net pačiame vasaros įkarštyje - kainos piniginės nedrąsko.

Skaityti daugiau

Tenerifė: vandenyno pakrantėje su maitinimu (IŠPARDUOTA)

Image description
Šiluma čia amžina, o lietus toks retas, kad iki Jūsų tobulų atostogų trūksta tik bilieto. Štai kokią puikią kelionę į Tenerifės salos pietinę dalį suradome Jums - kai rūpintis reikia tik tuo, kada planuojate degintis, o kada - plaukti.

Skaityti daugiau

Naujiena: Menorkos sala su maitinimu (IŠPARDUOTA)

Image description
Praleiskite atostogas apsupti ispaniškos kultūros ypatingais saulėlydžiai garsejančioje Balearų jūroje, gražioje Menorkos saloje.

Skaityti daugiau

4★ Kretos pakrantėje su pusryčiais ir vakarienėmis (IŠPARDUOTA)

Image description
Mažas, nepaprastai jaukus, svečių giriamas už gerą maistą ir kokybišką aptarnavimą - toks viešbutis laukia Jūsų Kretos salos pakrantėje.

Skaityti daugiau

Bulgarija rugpjūtį: 5★ Garden of Eden (IŠPARDUOTA)

Image description
Norite atostogauti tuomet, kai saulės spinduliai jūrą verčia arbata, ten, kur paplūdimiai iš gero smėlio. Taip pat, nenorite apsistoti aukšto lygio viešbutyje.

Skaityti daugiau

Birželis Graikijoje, 4★ Viskas Įskaičiuota (IŠPARDUOTA)

Image description
Ieškote „Viskas įskaičiuota“ atostogų tačiau norisi patirti ką nors naujo? Išbandykite poilsį žemyninėje Graikijos dalyje.

Skaityti daugiau

4★ Kipras, Ayia Napa su maitinimu (IŠPARDUOTA)

Image description
Ayia Napos kurortas Kipre labiausiai vertinamas turistų mėgstančių gerą poilsį.

Skaityti daugiau

5★ Ultra Viskas įskaičiuota Egipte - Titanic Palace tik nuo 728 €

Image description
Pramogos su visa šeima po šviesia Egipto saule ant Raudonosios jūros kranto. Norėtumėte?

Skaityti daugiau

Viskas įskaičiuota: 4★ Auksinės smiltys Bulgarijoje (IŠPARDUOTA)

Image description
Poilsis ant paties jūros kranto papuošto biriomis smėlio lyg aukso smiltimis - trokštamas būdas leisti atostogas. Tik kol kas keliautojams sekasi, nes ypatingai palankios kainos į geidžiamiausią Bulgarijos pakrantę.

Skaityti daugiau

Naujiena: Gruzijos pajūris rugsėjo mėn. (IŠPARDUOTA)

Image description
Vasarai ruoškitės jau žiemą: Menų turo keliautojams galimybė rezervuoti keliones į išsvajotą Sakartvelo (Gruzijos) pajūrį. Mėgaukitės atostogomis nedideliame viešbutyje prie pat bangų keteromis bučiuojamo kranto viešbutyje - "Belgrad Rustaveli".

Skaityti daugiau

Rugsėjį — į Graikijos pajūrį (IŠPARDUOTA)

Image description
Lietuviai jau puikiai pažįsta populiariausias Graikijos salas, todėl vasarai siūlome naujovę - nepamirštamas atostogas žemyninėje šalies dalyje. Nerkite į Korinto įlanką, mėgaukitės šiluma 4★ viešbutyje Florida Blue Bay.

Skaityti daugiau

„Viskas įskaičiuota“ Coral Beach Egipte tik nuo 487 €

Image description
Šiuolaikinio Egipto atostogų sostinėje Hurgadoje įsikūrusiame 4 žvaigždučių viešbutyje Coral Beach resort svečiai gali džiaugtis nerūpestingu poilsiu, juk - „viskas įskaičiuota“ ;)

Skaityti daugiau

5★ VIP šėlsmas Tenerifėje - Hard Rock tik nuo 1081 €

Image description
Kai sieloje kala gyvi, nežaboti atostogų ritmai laikas rinktis karštas atostogas išskirtiniame 5★ viešbutyje Tenerifės salos pietuose - Hard Rock Hotel. Skoningo dizaino, vasariškų patyrimų ir kokybiškos muzikos fiesta garantuota visai šeimai.

Skaityti daugiau

4★ turkiška svajonė - Monte Carlo (IŠPARDUOTA)

Image description
Nenorintiems išleisti milijonų, bet dievinantiems poilsines keliones su "viskas įskaičiuota" Alanijoje, Turkijoje įsikūręs miesto tipo viešbutis Monte Carlo turi ką pasiūlyti.

Skaityti daugiau