Apie mus

Į turizmą pasukome dar 2002-aisiais, tad šiandien po 16 tvaraus augimo metų galime didžiuotis jog esame vieni iš nedaugelio dirbantys su visais svarbiausiais kelionių rinkos operatoriais ir paslaugų tiekėjais. 

Didžiuojamės, jog agentūros veikloje radome puikų balansą tarp paketinių kelionių ir atskirų turizmo srities paslaugų pardavimo. 

Nors, kaip ir visos agentūros parduodame įprastas poilsines ir pažintines keliones, tačiau, labiausiai mėgstame sudėtingus klausimus, apie individualias pažintines, poilsines ir verslo keliones, jungtinius skrydžius, nestandartinį bagažą. Vien lėktuvų bilietų parduodame daugiau nei už 1 mln. eur. kas met. Iš mūsų juos perka ir pavieniai keliautojai, ir įvairios keliautojų grupės, tarp jų orkestrais, teatro trupės, taip pat aktyviai bilietus spausdiname ir kitoms kelionių agentūroms.

Be abejonės, siūlome ir automobilių nuomos, vizų tvarkymo paslaugas, galime surasti ir užsakyti viešbutį, nupirkti autobuso, traukinio ar kelto bilietą, pasirūpinti, kad gautumėte pervežimo paslaugą (viešbutis – oro uostas – viešbutis). 

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos mums yra išdavęs kelionių agentūros pažymėjimą nr. 012730. 

Kelionių portalas www.MenuTuras.lt ir susijęs prekės ženklas priklauso VšĮ Natų knygynas. 

Vadovas: Vygintas Gasparavičius

Nedvejokite, susisiekite - mūsų kontaktai čia >>  

individualus-kelioniu-planavimas.jpeg